Fakultet og personalekatalog

Victoria Abel

Adjungeret fakultet | Instruktion

vabel@prescott.edu

Ellen Abell

Fakultet / direktør, BA i psykologi og menneskelig udvikling | Instruktion

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Ph.d.-programdirektør og fakultet | Instruktion

eaffolter@prescott.edu

Naomi Aide

Registreringsadministration

naomi.aide@prescott.edu

Tracey Alexander

Business Administrative Analyst | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Fakultet | Instruktion

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Fakultet | Instruktion

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Adjungeret fakultet | Instruktion

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursedesigner | Instruktion

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Custodial og begivenhedsopsætning | Faciliteter

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Associate Fakultet | Instruktion

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Adjungeret fakultet | Instruktion

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Rådgiver for finansiel hjælp | Financial Aid

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Adjungeret fakultet | Instruktion

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Michael Belt

Adjunkt Fakultet | Instruktion

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Business Office Associate | Business Office

amy.beltz@prescott.edu