Fakultet og personalekatalog

Victoria Abel

Adjungeret fakultet | Instruktion

vabel@prescott.edu

Ellen Abell

Fakultet / direktør, BA i psykologi og menneskelig udvikling | Instruktion

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Ph.d.-programdirektør og fakultet | Instruktion

eaffolter@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Fakultet | Instruktion

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Fakultet | Instruktion

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Adjungeret fakultet | Instruktion

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursedesigner | Instruktion

alisa.andrews@prescott.edu

Michelle Banks

Associate Fakultet | Instruktion

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Adjungeret fakultet | Instruktion

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Adjungeret fakultet | Instruktion

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Adjungeret fakultet | Instruktion

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjungeret fakultet | Instruktion

jonathan.best@prescott.edu

Kobe Biederman

Adjungeret fakultet | Instruktion

Kobe.Biederman@student.prescott.edu

Brooke Bischoff

Adjunkt MSJO | Instruktion

bbischoff@prescott.edu

Melanie Bishop

Fakultet emeritus | Instruktion

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Fakultet / direktør, BA / BS i miljøundersøgelser | Instruktion

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Adjungeret fakultet | Instruktion

kboyle@prescott.edu