Κατάλογος σχολής και προσωπικού

Βικτόρια Άμπελ

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

vabel@prescott.edu

Έλλεν Άμπελ

Σχολή / Διευθυντής, Πτυχίο Ψυχολογίας και Ανθρώπινης Ανάπτυξης | Εντολή

eabell@prescott.edu

Η Emily Affolter

Διδακτορικός Διευθυντής Προγράμματος και Σχολή | Εντολή

eaffolter@prescott.edu

Ναόμι Αϊντ

Διαχείριση εγγραφής

naomi.aide@prescott.edu

Maytha Alhassen

Αναπληρωτής Σχολή | Εντολή

Maytha.alhassen@prescott.edu

Μαριάνα Άλτριχερ

Αναπληρωτής Σχολή | Εντολή

maltrichter@prescott.edu

Walt Άντερσον

Ομότιμη Σχολή | Εντολή

wanderson@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

sally.anderson@prescott.edu

Αλίσα Άντριους

Σχεδιαστής γκολφ | Εντολή

alisa.andrews@prescott.edu

Renee App

Διευθυντής

renee.app@prescott.edu

Nicholas Balik

Γαιοκτήμονας | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

Nicholas.Balik@student.prescott.edu

Michelle Banks

Αναπληρωτής Σχολή | Εντολή

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Joel Barnes

Ομότιμη Σχολή | Εντολή

jbarnes@prescott.edu

Η Έλλεν Μπάστορ

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Σύμβουλος Οικονομικής Βοήθειας | Οικονομική Ενίσχυση

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Amy Beltz

Συνεργάτης Γραφείου Επιχειρήσεων | Επιχειρηματικό Γραφείο

amy.beltz@prescott.edu

Linda Benser

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Υποστηρικτική Σχολή | Εντολή

jonathan.best@prescott.edu