Tiedekunnan ja henkilöstön hakemisto

Ellen Abell

Tiedekunta / johtaja, psykologian ja inhimillisen kehityksen BA | Opetus

eabell@prescott.edu

9283502287

Emily Affolter

Assosioitunut tiedekunta | Opetus

eaffolter@prescott.edu

Tracey Alexander

Liiketoiminnan hallintoanalyytikko | Business Office

tracey.alexander@prescott.edu

Maytha Alhassen

Assosioitunut tiedekunta | Opetus

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Assosioitunut tiedekunta | Opetus

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Kurssisuunnittelija | Opetus

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Pidätys- ja tapahtumiasetukset | laitteisto

stephen.arce@prescott.edu

Michelle Banks

Assosioitunut tiedekunta | Opetus

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Joel Barnes

Tiedekunnan emeritus | Opetus

jbarnes@prescott.edu

9283502206

Layne Baumgardner

Taloudellisen avun neuvonantaja | Opintotuki

layne.baumgadner@prescott.edu

Amy Beltz

Liiketoimistoyhtiö | Business Office

amy.beltz@prescott.edu

9283504009