Imenik Fakulteta i osoblja

Ellen Abell

Fakultet / direktor, diplomirani psiholog i humani razvoj | Nastava

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktorski program i direktor fakulteta | Nastava

eaffolter@prescott.edu

Alisa Andrews

Dizajner tečaja | Nastava

alisa.andrews@prescott.edu

Ellen Bashor

Pomoćni fakultet | Nastava

ebashor@prescott.edu

Linda Benser

Pomoćni fakultet | Nastava

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Pomoćni fakultet | Nastava

jonathan.best@prescott.edu

Melanie Bishop

Fakultetski emeritus | Nastava

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Fakultet / direktor, BA / dipl.ing | Nastava

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Pomoćni fakultet | Nastava

kboyle@prescott.edu