Faculteit & Personeel Directory

Ellen Abell

Faculteit / directeur, BA in psychologie en menselijke ontwikkeling | Instructie

eabell@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Faculty | Instructie

Maytha.alhassen@prescott.edu

Alisa Andrews

Cursus ontwerper | Instructie

alisa.andrews@prescott.edu

Stephen Arce

Bewaring en gebeurtenisinstelling | voorzieningen

stephen.arce@prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunct Faculty | Instructie

ebashor@prescott.edu

Layne Baumgardner

Financiële hulpverlener | Financiële steun

layne.baumgardner@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunct Faculty | Instructie

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Michael riem

Adjunct-faculteit | Instructie

mbelt@prescott.edu

Amy Beltz

Zakelijk kantoor medewerker | Kantoor

amy.beltz@prescott.edu

Linda Benser

Adjunct Faculty | Instructie

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjunct Faculty | Instructie

jonathan.best@prescott.edu