Faculteit- en Personeelgids

Ellen Abell

Faculteit / directeur, BA in psychologie en menselijke ontwikkeling | Instructie

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

PhD Program Director en faculteit | Instructie

eaffolter@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Faculty | Instructie

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Faculty | Instructie

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Cursus ontwerper | Instructie

alisa.andrews@prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunct Faculty | Instructie

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunct Faculty | Instructie

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Adjunct Faculty | Instructie

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjunct Faculty | Instructie

jonathan.best@prescott.edu

Brooke Bischoff

Adjunct MSJO | Instructie

bbischoff@prescott.edu

Melanie Bishop

Emeritus faculteit | Instructie

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Faculteit / directeur, BA / BS in milieustudies | Instructie

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Adjunct Faculty | Instructie

kboyle@prescott.edu