Fakultet og personalekatalog

Ellen Abell

Fakultet / direktør, BA i psykologi og menneskelig utvikling | Instruksjon

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktorgradsdirektør og fakultet | Instruksjon

eaffolter@prescott.edu

Mariana Altricher

Lektor Fakultet | Instruksjon

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursdesigner | Instruksjon

alisa.andrews@prescott.edu

Joel Barnes

Fakultetets emeritus | Instruksjon

jbarnes@prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

jonathan.best@prescott.edu

Brooke Bischoff

Hjelpemiddel MSJO | Instruksjon

bbischoff@prescott.edu

Melanie Bishop

Fakultetets emeritus | Instruksjon

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Fakultet / direktør, BA / BS i miljøstudier | Instruksjon

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Adjunkt Fakultet | Instruksjon

kboyle@prescott.edu