Wydział i personel Katalog

Ellen Abell

Wydział / Dyrektor, licencjat z psychologii i rozwoju człowieka | Instrukcja

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktor programu i wydział | Instrukcja

eaffolter@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associate Faculty | Instrukcja

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associate Faculty | Instrukcja

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Wydział adiunkta | Instrukcja

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Projektant kursu | Instrukcja

alisa.andrews@prescott.edu

Joel Barnes

Emerytowany wydział | Instrukcja

jbarnes@prescott.edu

Ellen Bashor

Wydział adiunkta | Instrukcja

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Wydział adiunkta | Instrukcja

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Wydział adiunkta | Instrukcja

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Wydział adiunkta | Instrukcja

jonathan.best@prescott.edu

Brooke Bischoff

Dodatkowy MSJO | Instrukcja

bbischoff@prescott.edu

Melanie Bishop

Emerytowany wydział | Instrukcja

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Wydział / Dyrektor, BA / BS w badaniach środowiska | Instrukcja

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Wydział adiunkta | Instrukcja

kboyle@prescott.edu