Znajdź mojego doradcę ds. Przyjęć

Licencjat Doradcy rekrutacyjni

Annie McGarry

Rekrutacja na studia licencjackie

Rekrutacja na kampus

Nazwiska: AE
członkowskie: CO, NM, UT


Zaplanuj rozmowę z Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Rekrutacja na studia licencjackie

Rekrutacja na kampus

Nazwiska: FH
członkowskie: TX, południowa AZ


Zaplanuj rozmowę z Kennethem

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Rekrutacja na studia licencjackie

Rekrutacja na kampus

Nazwiska: IO
członkowskie: MT, NV


Zaplanuj połączenie za pomocą Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Rekrutacja na studia licencjackie

Rekrutacja na kampus

Nazwiska: PZ


Zaplanuj rozmowę z Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Absolwenci Doradcy Doradcy

Fionna Gault

Rekrutacja absolwentów

Magister nauk o środowisku, magister sprawiedliwości społecznej i organizowania społeczności, Odporne i zrównoważone społeczności SM

Zaplanuj rozmowę z Fionną

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Rekrutacja absolwentów

Edukacja (M.Ed), Edukacja (MA), Edukacja Nacisk w edukacji ekologicznej (MA)

Zaplanuj rozmowę z Danielem

daniel.mendez@prescott.edu

Mary Scarpa

Rekrutacja absolwentów

Masters of Science in Sustainable Food Systems (MSFS), Masters of Business Administration in Sustainable Leadership (MBA), Dual Degree Pathway MBA / MSFS

Zaplanuj rozmowę z Mary

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Rekrutacja absolwentów

Magister Leadership Education Education, MA Interdisciplinary Studies, MA Critical Psych and Ph.D. Doktor nauk humanistycznych w zakresie przywództwa w zakresie zrównoważonego rozwoju, praktyki w dziedzinie sztuki społecznej i środowiskowej MSZ

Zaplanuj rozmowę z Angeliną

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Rekrutacja absolwentów

Ms w doradztwie i powiązane certyfikaty dla absolwentów

Zaplanuj rozmowę z Jodi

jodi.straker@prescott.edu