Lista facultăților și a personalului

Victoria Abel

Facultatea adjunctă | instrucție

vabel@prescott.edu

Ellen Abell

Facultate / Director, licență în psihologie și dezvoltare umană | instrucție

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Director de doctorat și facultate | instrucție

eaffolter@prescott.edu

Maytha Alhassen

Facultatea asociată | instrucție

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Facultatea asociată | instrucție

maltrichter@prescott.edu

Sally Ann Anderson

Facultatea adjunctă | instrucție

sally.anderson@prescott.edu

Alisa Andrews

Proiectant curs | instrucție

alisa.andrews@prescott.edu

Michelle Banks

Facultatea asociată | instrucție

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Facultatea adjunctă | instrucție

ebashor@prescott.edu

Nadia Începe

Facultatea adjunctă | instrucție

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Facultatea adjunctă | instrucție

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Facultatea adjunctă | instrucție

jonathan.best@prescott.edu

Kobe Biederman

Facultatea adjunctă | instrucție

Kobe.Biederman@student.prescott.edu

Brooke Bischoff

Adjunct MSJO | instrucție

bbischoff@prescott.edu

Episcop Melanie

Facultatea Emerit | instrucție

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Facultate / Director, BA / BS în Studii de Mediu | instrucție

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Facultatea adjunctă | instrucție

kboyle@prescott.edu