Fakultet och personalregister

Ellen Abell

Fakultet / chef, BA i psykologi och mänsklig utveckling | Instruktion

eabell@prescott.edu

Emily Affolter

Doktorandchef och fakultet | Instruktion

eaffolter@prescott.edu

Maytha Alhassen

Associerad fakultet | Instruktion

Maytha.alhassen@prescott.edu

Mariana Altricher

Associerad fakultet | Instruktion

maltrichter@prescott.edu

Alisa Andrews

Kursdesigner | Instruktion

alisa.andrews@prescott.edu

Michelle Banks

Associerad fakultet | Instruktion

Michelle.Banks@student.prescott.edu

Ellen Bashor

Adjunktfakultet | Instruktion

ebashor@prescott.edu

Nadia Begin

Adjunktfakultet | Instruktion

nadia.begin@ecosa.prescott.edu

Linda Benser

Adjunktfakultet | Instruktion

linda.benser@prescott.edu

Jonathan Best

Adjunktfakultet | Instruktion

jonathan.best@prescott.edu

Brooke Bischoff

Adjunkt MSJO | Instruktion

bbischoff@prescott.edu

Melanie Bishop

Fakultets emeritus | Instruktion

mbishop@prescott.edu

Ed Boyer

Fakultet / chef, BA / BS i miljöstudier | Instruktion

eboyer@prescott.edu

Kaitlyn Boyle

Adjunktfakultet | Instruktion

kboyle@prescott.edu