Najděte mého přijímacího poradce

Poradci pro přijímací řízení na vysoké škole

Annie McGarryová

Přijímací řízení

Přijímání vysokoškolských studentů na akademické půdě

Příjmení: AE
uvádí: CO, NM, UT


Naplánujte si hovor s Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Přijímací řízení

Přijímání vysokoškolských studentů na akademické půdě

Příjmení: FH
uvádí: TX, jižní AZ


Naplánujte si hovor s Kennethem

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Přijímací řízení

Přijímání vysokoškolských studentů na akademické půdě

Příjmení: IO
uvádí: MT, NV


Naplánujte si hovor s Calenem

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Přijímací řízení

Přijímání vysokoškolských studentů na akademické půdě

Příjmení: PZ


Naplánujte si hovor s Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Poradci pro přijímání absolventů

Fionna Gault

Přijímání absolventů

Environmentální studia (MS), kritická psychologie (MA) a odolné a udržitelné komunity (MS)

Naplánujte si hovor s Fionnou

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Přijímání absolventů

Vzdělání (M.Ed), Vzdělání (MA), Důraz na vzdělávání v environmentální výchově (MA)

Naplánujte si hovor s Danielem

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Zástupce ředitele pro přijímací řízení

Sociální spravedlnost a komunitní organizace (MA), praxe v oblasti sociálního a environmentálního umění (MFA)

Naplánujte si hovor s Tahreemah

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Přijímání absolventů

Masters of Science v Udržitelné potravinové systémy (MSFS), Masters of Business Administration v Udržitelné vedení (MBA), Dual degree Pathway MBA / MSFS

Naplánujte si hovor s Mary

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smithová

Přijímání absolventů

Ph.D. ve vedení udržitelného rozvoje, mezioborových studií (MA) a vedení venkovního vzdělávání (MA)

Naplánujte si hovor s Angelinou

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Přijímání absolventů

MS v poradenství a související absolventské certifikáty

Naplánujte si hovor s Jodi

jodi.straker@prescott.edu