Etsi sisäänpääsyneuvonantajani

Opiskelijoiden vastaanotto-ohjaajat

Annie McGarry

Opiskelijoiden pääsy

On-kampuksella opiskelijoiden pääsy

Sukunimet: AE
valtiot: CO, NM, UT


Aikataulu puhelu Annien kanssa

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Opiskelijoiden pääsy

On-kampuksella opiskelijoiden pääsy

Sukunimet: FH
valtiot: TX, Etelä-AZ


Aikataulu puhelu Kennethin kanssa

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Opiskelijoiden pääsy

On-kampuksella opiskelijoiden pääsy

Sukunimet: IO
valtiot: MT, NV


Aikataulu puhelu Calenin kanssa

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Opiskelijoiden pääsy

On-kampuksella opiskelijoiden pääsy

Sukunimet: PZ


Aikataulu puhelu Kaceyn kanssa

kacey.miller@prescott.edu

Jatkotutkinnon neuvonantajat

Fionna Gault

Jatkotutkinto

Ympäristötutkimus, kriittinen psykologia (MA) ja kestävät ja kestävät yhteisöt (MS)

Aikataulu puhelu Fionnan kanssa

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Jatkotutkinto

Koulutus (M.Ed), Koulutus (MA), Koulutuksen painotus ympäristökasvatuksessa (MA)

Aikatauluta puhelu Danielin kanssa

daniel.mendez@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Apulaisjohtaja johtajana

Sosiaalinen oikeudenmukaisuus ja yhteisön järjestäminen (MA), sosiaalisen ja ympäristötaiteen käytäntö (MFA)

Suunnittele puhelu Tahreemahin kanssa

tahreemah.middleton@prescott.edu

Mary Scarpa

Jatkotutkinto

Maisteri Kestävän Elintarvikejärjestelmän (MSFS), Maisterin Kestävän Johtamisen (MBA) Hallinnon Maisteri, Kaksoistutkintopolku MBA / MSFS

Aikataulu puhelu Maryn kanssa

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Jatkotutkinto

Ph.D. kestävän kehityksen johtajuudessa, poikkitieteellisissä opinnoissa (MA) ja ulkokoulutuksen johtamisessa (MA)

Aikataulu puhelu Angelinan kanssa

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Jatkotutkinto

MS Neuvonta ja siihen liittyvät jatkotodistukset

Aikataulu puhelu Jodin kanssa

jodi.straker@prescott.edu