Găsiți-mi consilierul pentru admitere

Consilieri de admitere la licență

Annie McGarry

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: AE
statele: CO, NM, UT


Programează un apel cu Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: FH
statele: TX, AZ de Sud


Programează un apel cu Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: IO
statele: MT, NV


Programează un apel cu Calen

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Admitere la studii universitare

Admisii la licență în campus

Numele de familie: PZ


Programează un apel cu Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Consilieri absolvenți de admitere

Fionna Gault

Admisii absolvenți

MS în Studii de Mediu, MA în Justiție Socială și Organizare Comunitară, MS Comunități rezistente și durabile

Programează un apel cu Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Admisii absolvenți

Educație (M.Ed), Educație (MA), Emfazarea educației în educația de mediu (MA)

Programează un apel cu Daniel

daniel.mendez@prescott.edu

Mary Scarpa

Admisii absolvenți

Masterat în științe în sisteme alimentare durabile (MSFS), masterat în administrarea afacerilor în leadership sustenabil (MBA), grad de două grade MBA / MSFS

Programează un apel cu Maria

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Admisii absolvenți

Leadership în educație în aer liber, studii de studii interdisciplinare, psihologie critică de master și doctorat. în leadershipul sustenabilității, practici de artă socială și de mediu ale MAI

Programează un apel cu Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Admisii absolvenți

MS în consiliere și certificate de absolvire aferente

Programează un apel cu Jodi

jodi.straker@prescott.edu