Găsiți-mi consilierul pentru admitere

Consilieri de admitere la licență

Annie McGarry

Admitere la studii universitare

Numele de familie: AE
statele: CO, NM, UT


Programează un apel cu Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Admitere la studii universitare

Numele de familie: FH
statele: TX, AZ de Sud


Programează un apel cu Kenneth

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Admitere la studii universitare

Numele de familie: IO
statele: MT, NV


Programează un apel cu Calen

calen.peterson@prescott.edu

Consilieri absolvenți de admitere

Fionna Gault

Admisii absolvenți

MS în studii de mediu, MA în justiție socială și organizare comunitară

Programează un apel cu Fionna

fionna.gault@prescott.edu

Mary Scarpa

Admisii absolvenți

Masterat în științe în sisteme alimentare durabile (MSFS), masterat în administrarea afacerilor în leadership sustenabil (MBA), grad de două grade MBA / MSFS

Programează un apel cu Maria

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Admisii absolvenți

Leadership în educație în aer liber, studii de studii interdisciplinare, psihologie critică de masterat și doctorat. în leadership-ul sustenabilității

Programează un apel cu Angelina

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Admisii absolvenți

MS în consiliere și certificate de absolvire aferente

Programează un apel cu Jodi

jodi.straker@prescott.edu

Liam Sullivan

Admisii absolvenți

SM în comunități rezistente și durabile; MFA Practică de arte sociale și de mediu

Programează un apel cu Liam

liam.sullivan@prescott.edu