Pronađite mog savjetnika za prijem

Savjetnici za preddiplomske studije

Chorissa Butler

Pripisi za preddiplomske studije

Online upis na dodiplomske studije

Zakažite poziv s Chorissa

chorissa.butler@prescott.edu

Annie McGarry

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: AE
Države: CO, NM, UT


Zakažite poziv s Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: FH
Države: TX, južni AZ


Zakažite poziv s Kennettom

kenneth.welch@prescott.edu

Calen Peterson

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: IO
Države: MT, NV


Zakažite poziv s Calenom

calen.peterson@prescott.edu

Kacey Miller

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: PZ


Zakažite poziv s Kacey

kacey.miller@prescott.edu

Savjetnici za upis diplomiranih studenata

Fionna Gault

Prijave za diplomski rad

MS iz ekoloških studija, magistrirao iz područja socijalne pravde i organiziranja u zajednici, MS otporne i održive zajednice

Zakažite poziv s Fionnom

fionna.gault@prescott.edu

Daniel Mendez

Prijave za diplomski rad

Obrazovanje (M.Ed), Obrazovanje (MA), Naglasak u obrazovanju za okoliš (MA)

Zakažite poziv s Danielom

daniel.mendez@prescott.edu

Mary Scarpa

Prijave za diplomski rad

Magistri znanosti u održivim prehrambenim sustavima (MSFS), magistri poslovne administracije u održivom vodstvu (MBA), dvostruki stupanj MBA / MSFS

Zakažite poziv s Marijom

mary.scarpa@prescott.edu

Angelina Smith

Prijave za diplomski rad

MA Outdoor Education Leadership, MA Interdisciplinarni studiji, MA kritička psiha i dr. Sc. u upravljanju održivosti, umjetničkim praksama socijalne i okolišne umjetnosti MVP-a

Zakažite poziv s Angelinom

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Prijave za diplomski rad

MS u savjetovanju i srodnim certifikatima o diplomiranim studentima

Zakažite poziv s Jodi

jodi.straker@prescott.edu