Pronađite mog savjetnika za prijem

Savjetnici za preddiplomske studije

Brianna Lehmann

Savjetnik za preddiplomske studije

Online dodiplomska studija

Zakažite poziv s Briannom

brianna.lehmann@prescott.edu

Annie McGarry

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: AE
Države: CO, NM, UT


Zakažite poziv s Annie

annie.mcgarry@prescott.edu

Kenneth Welch

Pripisi za preddiplomske studije

Preddiplomski sveučilišni upisi u kampus

Prezimena: FH
Države: TX, južni AZ


Zakažite poziv s Kennettom

kenneth.welch@prescott.edu

Savjetnici za upis diplomiranih studenata

Fionna Gault

Prijave za diplomski rad

Studije zaštite okoliša (MS), kritička psihologija (MA) i otporne i održive zajednice (MS)

Zakažite poziv s Fionnom

fionna.gault@prescott.edu

Tahreemah Middleton

Pomoćnik ravnatelja za prijam

Socijalna pravda i organiziranje zajednice (MA), Društvena i okolišna umjetnost (MFA)

Zakažite poziv s Tahreemahom

tahreemah.middleton@prescott.edu

Angelina Smith

Prijave za diplomski rad

Dr. Sc. u vodstvu održivosti, interdisciplinarnim studijima (MA) i obrazovanju na otvorenom (MA)

Zakažite poziv s Angelinom

angelina.smith@prescott.edu

Jodi Straker

Prijave za diplomski rad

MS u savjetovanju i srodnim certifikatima o diplomiranim studentima

Zakažite poziv s Jodi

jodi.straker@prescott.edu